Přejete si mít svého papouška a nemůžete se o něj denně starat, často cestujete nebo jste jinak zaneprázdněni? Máme pro vás řešení.

Můžete využít naší nabídky k adopci a stát se tak adoptivním rodičem papouška /papoušků/, který se Vám nejvíce líbí. Adoptivním rodičem se může stát fyzická osoba, rodina, ale i škola, firma apod.

Postup je následující:

– v seznamu papoušků vybrat toho „svého“ papouška zde

– vyplnit přihlášku – buď osobně přímo v zoo /tiskopis k dispozici na pokladně/ nebo elektronicky zde

Po uhrazení stanovené částky na náš účet, ihned vyhotovíme „Darovací smlouvu“ a stáváte se tak adoptivním rodičem Vámi vybraného papouška. Platnost smlouvy je 1 rok od data jejího podpisu. Každému adoptivnímu rodiči náleží za každých 1.000,– Kč dvě vstupenky do zoo zdarma. Jméno adoptivního rodiče bude uveřejněno u expozice s papouškem, dále ve Výroční zprávě a na informační tabuli v Centru ekologické výchovy – sponzoři zoo. Dále budete zváni na setkání sponzorů a adoptivních rodičů. Podrobné informace najdete v Centru Ekologické výchovy /vchod vedle pokladny/.

Pokud se nechcete stát adoptivním rodičem a chcete jen přispět na chov papoušků, postup je stejný jako u adopce.

Nesmírně si vážíme každé pomoci a děkujeme všem sponzorům , kteří nás podporují. Veškeré finanční prostředky jsou využívány k zajištění co nejlepších podmínek pro chovaná zvířata.